Pies w górach! Czy można z psem w Tatry?

Zaczynając od sedna!

Będąc z Neronem w górach pomyślałam sobie, że mam ochotę opisać przebieg i przygotowania do tej wycieczki. Podróżujemy z naszym psem dość często i już wiele razy przeszło mi przez myśl. że może pies w górach, w podróży to dobry temat na parę słów. Problem w tym, że jestem leniem opatentowanym,  a dodatkowo natłok obowiązków około-pracowych po intensywnym grudniu przekształcił się w niewiele mniej intensywny styczeń. Ale temat na tyle chodził mi po głowie, że… nagraliśmy wraz z Michałem film. Dumną produkcję YouTubową, w której to:

a) można zobaczyć dużo śniegu

b) można zobaczyć Nerona

c) można zobaczyć i posłuchać (70% filmu) mnie

Zające, psy i produkcje filmowe

Film w moim odczuciu wyszedł mega. Nie liczyłam na to, że tak pięknie zostanie zmontowany (a został zmontowany magicznie). Michał chyba nie przestanie mnie zadziwiać (teraz zastanawiam się, czy jest cokolwiek czego nie umie… i nie umiem sobie nic takiego wymyślić, chyba zrobię z tego czelendż dla siebie na najbliższy czas). Jak ma się bycie leniem do kręcenia filmu zamiast pisania posta? No właśnie nie ma się wcale,  bo jednak wyszło na to, że trochę pracy trzeba było w to włożyć, ale nie powiem – było też dużo fun’u. Jak na przykład w momencie, kiedy siedziałam przed kamerą i poważnie się śmiejąc nie mogłam wypowiedzieć słowa,  przewalczyłam to. Było warto 😀 Taka jest moja ocena.

Pod kątem filmu stworzyliśmy też kanał o uroczej nazwie ” Zając” – zachęcam do subskrypcji, może coś tam się jeszcze pojawi 🙂 W tajemnicy napiszę, że to nie wszystko, pracujemy nad jeszcze jedną produkcją i mam nadzieję już niedługo będę mogła się pochwalić. Nas pochwalić!

Tymczasem, film:

Zachęcam do zostawiania youtybowych lajków, subskrypcji oraz komentarzy 🙂

 

 

 

 

0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *